top of page

SHOW Ice

Güzellik salonlarını gözdesi cihazımız en uygun fiyat ve 2 yıl garanti ile sizlerle...

Cihazınızla Show yapmaya hazır mısınız?

KONFOR

Kısa Sürede Tüm Vücut Epilasyon Bitirme İmkanı

GÜVENİLİR

Türkiye’nin Her Noktasına Hızlı Teknik Servis Ulaştırma Garantisi

EKONOMİK

12 Ay Boyunca Ücretsiz ve Sınırsız Atış Garantisi

MİLLİ

Yerli Üretim Yedek Parça Garantisi

PROFESYONEL

Safir Buz Başlık Sayesinde Cildi Koruyarak Güvenli Epilasyon İmkanı

KOLAY

Türkçe Arayüz ile Rahat Kullanım Olanağı

Özellikler

  • Show Ice gösterişli tasarımı, rahat kullanımı ve yeni teknolojisiyle rakiplerinden fark yaratıyor. Tamamen kendi bünyemizde mühendislerimiz tarafından tasarlanan Show Ice sonuç odaklı, güçlü, modern tasarımlı ve rahat kullanım imkanıyla sektörün taleplerine karşılık vererek öne çıkıyor.

 

  • Show Ice sektörden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda geliştirilerek kullanıcılarını memnun etmek üzere tasarlanmıştır.Türkçe arayüz, animasyonlu ekran ve sesli destek sistemi ile hem kullanıcısının hem de müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Kolay kullanımı sayesinde doğru uygulama için hata payını en aza indirerek kullanıcısını yönlendirir.

  • Üzerinde kullanılan su ve hava soğutma sistemleri sayesinde uzun süreli kullanımda hiçbir yavaşlama belirtisi göstermez. Soğutma için özel tasarlanan 11 lt su haznesi sayesinde hem cihaz ısınmalarının önüne geçilmiş hem de başlık ömürlerinin 1,5 kat uzatılması sağlanmışdır.

show ice özellikler

Ipl cihazım son zamanlarda hem bana hem müşterilerime yetersiz kalıyordu. Lambam yeni olmasına rağmen güçlü atış yapmıyordu. Sayesiniz Ipl başlığımın bakımını yaptık ve kristalini değiştirdik. Cihazım ilk aldığım günlerdeki gibi çok güçlü oldu. İlgi alaka kısmında da söyleyecek lafım yok. Başka firmalarla iletişime geçmeden önce iki kez düşünün derim.

bottom of page