top of page

Hydrafacial Cihazı

Güzellik ve bakım sektöründe her geçen gün metot ortaya çıkıyor. Günümüzde cilt lekelerini gidermek ve cildi derinlemesine temizlemek amaçlı "Hydrafacial uygulaması" yapılıyor. Daha önceleri büyük ve fazla alan kaplayan cilt bakım cihazlarının yerini şu sıralar dünya genelinde rövanşta bulunan hydrafacial almaktadır.

Hydrafacial; cilt yenileme, akne, sivilce, leke, çukur ya da yaşlanma karşıtı tedavilerde kullanılan bir cilt bakım yöntemidir. Cildinin her zaman bakımlı, genç görünmesini isteyenlerin büyük ilgi ile araştırdıkları Hydrafacial hem bakım yapıyor hem de cildi besleyerek sağlıklı görünmesine neden oluyor.

Ülkemizde birçok Hyfrafacial cihazı olmasına karşın bazıları küçük motor sistemleri ve kullanılan malzeme kalitesinin eksikliğinden dolayı iyi sonuçlar verememektedir. Müşterilerinizin bu seanslardan memnun ayrılması için kesinlikle orijinal cihazlar tercih edilmelidir. Bizlerle iletişime geçerek Hyfrafacial cihazı hakkında daha fazla bilgi alabilir, uygun ödeme koşulları ile orijinal bir Hyfrafacial’a sahip olabilirsiniz.

Show Lazer güvencesi ile Lazer epilasyon cihazlarının yanında hydrafacial cihazını da orijinal ve garantili bir şekilde satmaktayız.

En iyisini
olmak için çalışıyoruz

Bize Ulaşın

Tel. 0537 016 6554

info@showlazer.com

Ziyaret
edin

Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00

Cumartesi 09:00 - 19:00

 

ShowROOM'a
Davetlİsİnİz

Korkutreis Mahallesi İlkiz Sokak 22/B Sıhhiye/Ankara

 

bottom of page