top of page
lazer epilasyon

MERHABA

Türkiye'de tüm cihazı yerli olarak üreten nadir firmalardanız, sizlerle çalışmayı karşılıklı olarak bu sektöre hizmet vermeyi çok isteriz. 

Verdiğimiz hizmetleri aşağıdan okuyabilirsiniz.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Hakkımızda

Firmamız bünyesinde uzman ekibimizin yapmış olduğu %100 yerli üretim IPL buz epilasyon cihazımızın yanı sıra, Ipl soğuk hava, Ipl Opt, Ipl Shr, Diode lazer cihazlarını sizlere garantili ve güvenilir şekilde sunmaktayız.

 

Firmamız envanterinde bulundurduğumuz zayıflama cihazlarımızla, Türkiye’de bölgesel incelme, ultrasonik incelme, heykeltraş, g5, lipoliz, lenf drenaj ve kavitasyon cihazlarını bir arada bulunduran bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimize güvenli, kaliteli, garantili ve teknik destek olarak hizmet veriyoruz.

 

Firmamız bünyesinde Ipl ve Diode lazerler, tüm zayıflama cihazları yanısıra, güzellik salonları işletmeciliğinde olmazsa olmaz; hydrafacial, Rf(altın iğne), mezoterapi, buhar cihazları, karbon peeling, Q-swich, 9+1 cilt bakım ünite cihazları ve 14+1 yüksek güç ve performansıyla sizleri memnun bırakacak cilt bakım cihazlarını hizmetinize sunuyoruz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınız için

Bizi Arayın.

info@pinlazer.com

0537 016 65 54

bottom of page